Organizacje samoregulujace się, superorganizmy w życiu i przyrodzie

Na Turkusowym Śniadaniu, które odbyło się 6 października 2020 r. zaprosiliśmy Kamila Otto Walter-Poplawskiego, aby opowiedział o projekcie #WorldSilesianCongress, który jest doskonałym zobrazowaniem występowania niemal wszystkich elementów turkusu.

Geniuszem nie jest ten, co sie zna na 1 dobrze: tylko działający interdyscyplinarnie

Kamil Otto Walter-Poplawski

Kamil to nowoczesny i otwarty śląski ekonomista przekonany o istotności wpływu zarządzania na jakość naszego życia i przyszłość świata. W procesie myślenia jest futurystą, twierdzącym, że każda zmiana zaczyna się po stronie wydajnych i produktywnych mechanizmów mikroekonomicznych. Stoi na straży, że najlepsze metodologie, należy projektować uwzględniając wyłącznie specyfikę ludzkiego umysłu, czyli przyszłych użytkowników.

To Śniadanie było o tyle wyjątkowe, że mówiono o budowaniu klastra składającego się z różnego rodzaju organizacji – o różnym stopniu świadomości. Wartością dodaną była szczegółowo omówiona 'mechanika’ zespalania tak różnych form w całość. Życzymy powodzenia w tym interesującym projekcie.

Piotr Janulek Opublikowane przez:

Zainteresowania naukowe lokuje wokół #modelebiznesuprofesjonalistow, #analyticsbusinessmodel oraz #organizacjaturkusowa Kocha kawę, kartofle i kwerendę literatury.

skype_profile