Andrzej Jeznach: „Szef, którego szukamy”

Gościem TŚ w Kaliszu będzie Andrzej Jeznach

TEMAT spotkania: Szef, którego szukamy

INFO O PRELEGENCIE: doktor ekonomii, przedsiębiorca, mówca, certyfikowany coach, autor książek (Szef, który myśli, Szef, który ma czas, Sztuka życia, Szef, którego szukamy), od 35 – u lat żyje i pracuje w Niemczech, kilka lat pracował i mieszkał w Moskwie. Obecnie mieszka i pracuje głównie w Warszawie.Kariera zawodowa:
Konsultant w firmie MIRS Recruiting – & Unternehmensberatung GmbH, Hamburg.
Dyrektor sprzedaży na Europę wschodnią w firmie Mühlhan, Hamburg.
Dyrektor przedstawicielstwa BMW AG na Związek Radziecki / Rosję,
Członek rady nadzorczej rosyjskiej spółki Grupy Mühlhan AG, Hamburg.
Udziałowiec/właściciel i prezes (CEO) kilku międzynarodowych firm handlowych z siedzibami w Niemczech, Polsce i Rosji oraz firmy konsultingowej z siedzibą w Moskwie.
Obecnie: właściciel i prezes GERSO GmbH, BenzDLA KOGO: wszystkich zainteresowanych podmiotowym podejściem do człowieka w organizacji, budowaniem relacji opartych na współpracy i zaufaniu, (samo)zarządzaniem, czyli właścicieli organizacji, liderów zmian, kadry zarządzającej, praktyków biznesu, pracowników, osób poszukujących pracy, studentów.

Jak to działa?
1) Zapisujesz się na wydarzenie na meetup-ie
2) W dniu wydarzenia dołączasz na stream FBGospodarze:
Organizatorzy ŚT Kalisz (Brewa sc, Inkubator Przedsiębiorczości w Kaliszu, Wydział Nauk Społecznych Akademii Kaliskiej w Kaliszu)Do zobaczenia, czekamy na Ciebie!Poleć wydarzenie znajomym 🙂

Jak zadawać pytania na żywo do mówcy?

NAGRANIE