CZY NIEDOJRZAŁY TALENT JEST GROŹNIEJSZY OD SŁABOŚCi? – dOMINIK JUSZCZYK

Dominik Juszczyk jest certyfikowanym trenerem Instytutu Gallupa. Pomaga odkryć talenty, uczy czym są i jak je wykorzystać żeby działać efektywniej. W swojej prezentacji wytłumaczył czym są talenty na poziomie mózgu i jakie mechanizmy stoją za ich rozwojem. Opowiedział o teście Gallupa i o tym jak należy rozumieć wynikającą z niego kolejność talentów. Z filmu dowiesz się dlaczego zdecydowanie bardziej korzystna jest praca nad najmocniej objawiającymi się talentami niż 'nadrabianie’ tych, które znajdziesz na końcu listy. Poznasz proces pracy nad talentami rekomendowany przez Instytut Gallupa. Dostaniesz też kilka bardzo konkretnych wskazówek na temat tego jak mocne talenty rozwijać i jak kompensować te słabsze. Dominik pokazuje też jak analizę talentów można przełożyć na lepszą współpracę i wzrost efektywności zespołów.

O Dominiku: W życiu i w codziennej pracy wdraża najlepsze praktyki, które mają zwiększyć produktywność jego i zespołów z którymi współpracuje. Jako certyfikowany trener Instytutu Gallup w rozwoju w oparciu o mocne strony i certyfikowany facylitator pomaga zespołom zwiększyć produktywność i efektywność. Stara się wykorzystać maksymalnie każdy dzień. Cieszy się swoimi porannymi treningami biegowymi.
Jego top 5 mocnych stron:
Individualization (Indywidualizacja) | Arranger (Organizator) | Learner (Uczenie się) | Empathy (Empatia) | Intellection (Intelekt)

Mateusz Krawczyk Opublikowane przez:

Followin my instinct not a trend Go against the grain until the end