Czy turkusowe śniadania są turkusowe?

Społeczność to turkusowych śniadań to Ty i ja – jeśli chcesz aby Twoje środowisko pracy wspierało Cię i wzrost Twojej organizacji to jest to miejsce gdzie możesz się tego nauczyć – teraz idziemy krok dalej.

Podczas organizowania wydarzeń doświadczyliśmy, że nawet jeśli ludzie są przygotowani do stworzenia takiego środowiska pracy jest to bardzo trudne. W praktyce byliśmy zmuszeni do „restartu” naszego zjazdu członków turkusowych śniadań i zrobienie drugiego podejścia, o czym można się będzie dowiedzieć na wydarzeniu w Krakowie.

Turkusowych praktyk można uczyć się na swoich błędach i „iść na żywioł” jak to zrobił np. Marek Wzorek w igus albo Tomasz Misztal w Kamsoft Podlasie ale to Cię będzie kosztować:

  • czas (musisz „odkrywać koło na nowo”)
  • pieniądze (kto Twoja organizacja zapłaci za błędy)
  • emocje (nie potrzebne emocje .. 😉

Jest turkusowa alternatywa. 🙂

Zaangażuj się w budowanie naszej społeczności jako platformy do „turkusowych eksperymentów” zanim zaczniesz je u siebie.

Samoorganizujące się spotkania operacyjne turkusowych śniadań otworzyły mi oczy: turkus trzeba praktykować zanim się go wdroży u siebie.

Gdzie nauczysz się turkusowych praktyk ZANIM je zastosujesz u siebie?

Padł pomysł abyśmy spotkali się dzień po naszej turkusowej konferencji tj. 10 listopada w Krakowie.

Przed tym spotkaniem będą jeszcze dwa na początku października. Te spotkanie będą miał charakter lokalny i będą bardziej „na rozgrzewkę” – chodzi o to żeby przetestować formę i mieć pewność, że to co się wydarzy 10 listopada będzie miało sprawdzoną formę.

Podsumowując:
Jeśli jesteś serio nastawiony(a), aby przetestować turkusowe praktyki zamiast eksperymentować z nimi „na żywym organizmie” (co może być bolesne) możesz zacząć nauczyć się z obchodzić z turkusem w specjalnie przygotowanym środowisku pracy.
Tym specjalnym środowiskiem są właśnie turkusowe śniadania, społeczność ludzi, którzy podobnie jak Ty jest nastawiona na ideę ale również na konkretne rezultaty.

Kiedy i gdzie?

Będzie to dzień po naszej wspólnej konferencji dla liderów turkusowej zmiany (DuzeSniadanie.pl) – konferencja jest 9 listopada.
10 listopada w Krakowie, dzień po konferencji spotykamy się aby omówić jak to będzie wyglądać w praktyce.

Spotkanie 10 listopada jest darmowe, szczegóły będą się pojawiać na meetupie.