27.10 na żywo w Poznaniu! – O kryzysach na drodze do turkusu case study Open Nexus

Opowiemy Wam interesujące historie oparte na prawdziwych wydarzeniach, część na pierwszym spotkaniu, a resztę na kolejnym z cyklu turkusowesniadania.pl w Poznaniu. Już nie możemy się Was doczekać 😍😍

Po każdej historyjce będzie dyskusja, więc na pewno wszystkie historie nie zostaną omówione na pierwszym spotkaniu. Mamy w planach co najmniej dwa w tej tematyce. 
Naszą książkę możesz pobrać 👉 TurkusoweRewolucje.pl lub odwiedź nasz kanał YouTube.

Słów kilka o TurkusoweRewolucje.pl Grzegorz Klimarczyk
Anna Matuszak moja historia jak trafiłam z bursztynu do pomarańczowo-zielonego openNexus oraz co to zmieniło w moim życiu.
Adam Dziadas moja historia od kierowcy, przez Centrum Wsparcia Klienta, Sprzedaż, bycie trenerem w celu poszukiwania własnego Ja.
Artur Janecki opowiem o odejściu i powrocie jako syn marnotrawny do openNexus, firmy innej niż tą którą opuszczałem. Innej, czyli jakiej? 
Jędrzej Anuszkiewicz-Michałek moja historia to start na stażu, pracy za najniższą krajową, przez Centrum Wsparcia Klienta i wielu innych obszarów odpowiedzialności aż po wsparcie kluczowych procesów w firmie. 
Anita Czapla opowiem o odejściu i powrocie oraz przemyśleniach, czy turkus to właściwy kierunek.
Sebastian Miękus opowiem o przygodach w różnych rolach, oraz o wyzwaniach które były po drodze
Lidia Klimarczyk moja historia pracy w bursztynie, pomarańczu, aż wreszcie openNexus. Czy praca z mężem w jednej firmie ma sens?
Kinga Ludwikowska pokażę moją drogę od stażu poprzez pracę jako trener, montażysta, aż po marketing. Czy było warto?

Nagrania

Jak to działa?

1) Zapisujesz się na LinkedIn lub na FB

2) W dniu wydarzenia dołączasz na stream – możesz sobie dodać przypomnienie do kalendarza np. tutaj.

3) We Wrocławiu widzimy się w każdy drugi piątek miesiąca na żywo/online. 🙂 Jeśli chcesz być na żywo na spotkaniu napisz do organizatora tutaj lub na FB.

Jak można „pracować inaczej”?

Sprawdź:

Dlaczego turkus działa?