Jakie 5 postaw wpływa na kulturę organizacyjną i jak je wzmacniać? Asia Śliwka ASBIRO

O spotkaniu

Jakie 5 postaw wpływa na kulturę organizacyjną i jak je wzmacniać? ASBIRO
1. Jakie są kluczowe cechy, które kształtują zaradność w zespole, co decyduje o posiadaniu „gen przedsiębiorczości”?
2. Czy istnieje skuteczna metoda nauczania przedsiębiorczej, samodzielnej i odpowiedzialnej postawy, którą można zastosować w różnych dziedzinach życia?
3. Jak rozpocząć proces rozwijania w sobie przedsiębiorczego myślenia – również jeśli jest się już zaawansowanym w prowadzeniu własnego biznesu?
4. Jakie jest pięć kluczowych cech, którymi powinien cechować się zespół, aby działać i myśleć jak prawdziwy przedsiębiorca?
5. Jakie zmiany fundamentalne są niezbędne w polskim systemie edukacji, aby lepiej odpowiadał na współczesne potrzeby uczących się osób?

Te pytania stanowią jedynie punkt wyjścia do rozmowy z Asi Śliwką, która dzięki swojemu doświadczeniu oraz pracy z setkami właścicieli firm, udzieli praktycznych odpowiedzi i wskazówek dla uczestników śniadania. 😉
Wydarzenie jest skierowane zarówno do przedsiębiorców świadomie dbających o kulturę organizacyjna jak i do pracowników, którzy są częścią tej kultury. 😉

O mówcy

Asia Śliwka – współwłaścicielka i kanclerz biznesowej Uczelni ASBiRO, jedynej w Polsce szkoły wyższej, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy i praktycy biznesu. W latach 2014-2019 odpowiedzialna za całą organizację, jej rozwój, kulturę organizacyjną, działalność operacyjną i budowanie zespołu (od 3 do 30 osób). Od 2019 rozwija Uczelnię w obszarach zarządzania strategicznego, rozwoju i finansów. Na co dzień pracuje z setkami właścicieli małych i średnich firm, dla których tworzy autorskie programy edukacyjne i studia podyplomowe. Prowadzi zajęcia ze studentami z tematów zw. z kulturą organizacyjną, rekrutacją i zarządzaniem zespołem. Wierzy, że system edukacji w Polsce wymaga fundamentalnych zmian aby skutecznie odpowiadać na obecne potrzeby osób, które chcą się kształcić i od 2013 roku realizuje tę misję tworząc oraz rozwijając własną uczelnię.

Nagranie

Wybrane momenty

Jak można „pracować inaczej”?

Sprawdź:

Dlaczego turkus działa?